Adó 1%

A Szentpéterfai Sport Egyesület felhívással fordul szurkolóihoz, szimpatizánsaihoz, hogy a jogszabály adta lehetőségekkel élve személyi jövedelemadójuk 1,0 %-val támogassák a Szentpéterfai Sport Egyesületet.

Elektronikus személyi jövedelemadó bevallás esetén a bevallási nyomtatvány rendelkező nyilatkozatában tüntessék fel a Szentpéterfai Sport Egyesület adószámát (18880728-1-18). Amennyiben a személyi jövedelemadó bevallásuk papír alapon kerül benyújtásra, ebben az esetben a Nemzeti Adó-és Vámhivatal által kiküldött rendelkezési nyilatkozaton feltétlenül tüntessék fel a kedvezményezett Szentpéterfai Sport Egyesület adószámát és nevét, míg a borítékra írják rá az adományozó nevét, lakcímét és adóazonosító számát!

A kedvezményezett neve: Szentpéterfai Sport Egyesület

Címe: 9799 Szentpéterfa, Alkotmány u. 91.

Adószáma: 18880728-1-18

Előre is köszönjük szurkolóink és szimpatizánsaink támogatását!

Kiemelt támogatóink

Szentpéterfai Önkormányzat Villkász Kft. TAKÉP-2000 Kft. Vasi Rája Kft.